Menu


slider nemazat

slider slider slider slider

logo nemazat

paticka nemazat

Sociální sítě

Icon3

Máte dotaz

Pište nám na:

veterina-kricen@seznam.cz

 


DŮLEŽITÉ !!!

Pro jistotu upozorňuji, že k ordinaci nyní nevede silnice. Cca do konce září 2018 není možné se dostat k ordinaci vozem. Je možné zaparkovat ve směru od Bohdanče u staré hasičské zbrojnice, ve směru od Prav a od Bukovky před cedulí "Zákaz vjezdu" a pak dojít pěšky. Za vzniklé komplikace se omlouvám.

DOVOLENÁ 2018

Ve dnech 1.10. - 5.10. 2018 budu na dovolené.                  Ordinace bude po tyto dny zavřená. V případě potřeby se, prosím, obracejte na veterinární kliniku AESCULAP (www.vetnemo-pce.com), tel: 606140314.  Děkuji za pochopení. O klinice

Veterinární ordiance v Křičeni poskytuje služby v oblasti veterinární prevence a medicíny převážně malých zvířat  - psi, kočky, fretky, králíci, hlodavci, v menší míře plazi a ptáci.

Našim klientům nabízíme služby z oblasti prevence (vstupní prohlídky, vakcinace, odčervení, konzultace, atd), dále z oblasti řešení internistických problémů (vyšetření a ošetření různých gastrointestinálních, dermatologických, kardiologických, endokrinologických, neurologických, ophtalmologických, onkologických a jiných problémů), nabízíme i chirurgické zákroky z oblasti měkké chirurgie (kastrace, odstraňování útvarů, operace v dutině břišní, atd.). 

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky